NT250 Eko Tripod Turnike Sistemi

Sektörde Teknoloji Lideri Olmak

NT250 Eko Tripod Turnike Sistemi

Turnike geçiş kontrol sistemleri, avm, plaza, fabrika, hastaneler ve birçok işletmeye geçiş kontrolde güvenli geçiş sağlamak amacı ile üretilmiştir.

NEON TECHNIC NT250 Tripod 3 Kollu Turnike Sistemi tüm kollar ve gövde 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, göbek kısmı alüminyum malzemedir. İç ve dış ortamda kullanımı için uygundur.

NEON TECHNIC NT250 Tripod Turnike sistemine kart okuyucu, parmak izi, yüz tanıma, aya ve avuç içi tanıma, İris tanıma ve ateş ölçerli yüz tanıma sistemleri monte edilebilir.

Çift Ayaklı Tripod Turnike sistemi kart okuyucular için özel pleksi yapılabilir. (Sipariş esnasın da belirtilmesi gereklidir.) Paslanmaz Tripod Turnike sistemi ana kartında acil durumlar için yangın paneline bağlantı sağlayacak acil durum rölesi bulunmaktadır. Tripod Turnike geçiş sistemi elektrik kesilmesi durumunda kollar serbest moda geçerek geçiş sirkülasyonu her hangi bir okuyucuya gerek kalmadan sağlanır. Tripod Üç Kollu Turnike sistemine opsiyonel olarak düşen kol takılabilir.


NEON TECHNIC