• Neon Tech Teknoloji Hizmetleri Web Sitesine hoşgeldiniz.

HAKKIMIZDA

Sektörde Teknoloji Lideri Olmak

Yüksek Kalite
Güvenilir İş Birliği

Özveri, bilgi ve deneyim birikimimiz, yaptığımız işlere olan sevgimiz, saygı ve çalışkan ekibimiz ile çözüm ortaklarımızın vakit, para ve güven kaybetmelerini önlüyoruz ve iş güçlerini diğer işlerde kullanarak piyasada önde olmalarının hazzını birlikte yaşıyoruz.

HAKKIMIZDA

Neon Technic, 2005 Yılında sektörde yerini almış ve sizlere hizmet veremeye başlamıştır. Uzun yılara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizi Neon Technic’le birleştirerek iş arkadaşlarımızla birlikte gerçek başarılar elde etmek için bizde sektördeyiz.

Vİzyon

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. İnsan için Teknoloji yaklaşımı ile çalışanlarımız ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz.

Mİsyon

Önümüzdeki yıllarda haberleşme ve güvenlik sektöründe pazarın lideri olmak ve kaliteyi en yüksek seviyeye çıkartmak olacaktır. Geçmişimizden güç alarak, zamanın ruhunu okuyarak, değişimleri fırsata çevirerek hep birlikte şirketimizi daha iyiye taşımaktır.


EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Fiyat, hizmet, kalite standardını ilke edinmek, Müşteri ve çözüm ortaklarımıza karşı daima saygılı ve dürüst olmak ilkemizdir.

0+

Yıllık Tecrübe

0%

Müşteri Memnuniyeti

0+

Tamamlanan Proje

0

Müşteri

Neden Neon TechnIc


Çözümsel Yaklaşım

Amacımız size hızlı ve kalıcı çözümler ve ürünler sağlamaktır.

Yüksek Kalite ve Servis

Neon Technic olarak tüm ürünlerimizin arkasındayız.

Uygun Fiyat ve Devamlılık

Piyasa koşullarına göre en uygun fiyat ve 7/24 destek.