KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ ZKTeco SC-403

Sektörde Teknoloji Lideri Olmak

Kartlı Geçiş Sistemi ZKTeco SC-403

Zkteco Sc 403 Kartlı Geçiş Sistemi nedir? Proximity Mifare ve HID kart okuyucu olarak sınıflara ayrılmış kredi kartı gibi okuyucu özelliği ve şekli aynı olan kartları okuyan ve tasarımı oldukça şık imal edilen ve personel devam takip ve kapı açma sistemi olarak kullanılan ürünlerdir.

Sc403 Zkteco Kart Okuyucu sistem nasıl kullanılır; Kart okuyucu sistem kurulumu yapılarak enerji verilir ve daha sonra network internet bağlantısı yapılır,haberleşme sağlamak için cihaza boş kullanılmayan ip verilir ve bu şekil de Neon Technic pdks yazılımı ile haberleşme sağlanır. Giriş çıkış kontrolü yapılmayacak kapı açma sistemi olarak kullanılacak ise kapı ya takılan manyetik kilit sistemi ile entegrasyon yapılarak proximity vb. kart gösterilerek tetikleme yardımı ile kapı açtırılabilir.

Zkteco Kart okuyucu cihaz kullanım alanı; Nen Technic kartlı geçiş sistemi,okul turnike iletişim kartlı geçiş sistemi,yemekhane kartlı geçiş sistemi,misafir kartlı geçiş sistemi,wc takip kartlı geçiş sistemi,işletmeler de ve özel birimlerde personel takip sistemi olarak kullanılır.


NEON TECHNIC