YÜZ TANIMA SİSTEMİ ZKTeco TR100

Sektörde Teknoloji Lideri Olmak

Yüz Tanıma ZKTeco TR100

ZKTeco Yüz Tanıma Sistemi-Personel Giriş-Çıkış Kontrol Sistemleri ZKTeco TR Face 100 parmak izli yüz tanıma sistemi-personel kontrol sistemi olarak kullanılan ve giriş-çıkış yoğun olduğu yerlerde trafiği azaltmak için oldukça hızlı okuyucu özelliğine sahip olan yüz okuma sistemidir.


ZKTeco TR Face 100 personel takip cihazında 4 ayrı geçiş opsiyonu vardır. Bunlar; Yüz tanıma ile geçiş-Parmak izi tanıma ile geçiş-Kartlı ve Şifreli geçiş olarak 4 opsiyona ayrılırlar. Yüz tanıma sisteminde geçiş kontrol çok hızlı sağlanır, 1 sn altında yüz ve parmak izi tanıma hızı.

Yüz tanıma cihazımız fiyat olarak ZKTeco kalitesine göre oldukça bütçeye uygundur. Personel giriş-çıkış takibi yapmak için-Lidertek pdks yazılımı ile bağlantı yapılarak verilerin yani okutulan yüzlerin kişi numarasına göre programa aktarılması sağlanır.

ZKTeco yüz tanıma cihazı, üretim fabrikalarında, iş merkezlerinde görsellik istenen ortamlarda ve bir çok sektörde kullanılır. Gelişmiş ZKTeco TR Face 100 yüz okuma sistemi yenilenmiş 2018 teknolojisi ile mola zili çaldırma ve kapı, turnike tetikleme rölesi eklenmiştir.


NEON TECHNIC