[NEON TECHNIC]

Elektronik Kilit Sistemleri

NEON TECHNIC

Elektronik Kilit Sistemleri

50 K

Müşteri

20 Yıllık

Tecrübe

70 K

Proje

Kilit ve Butonlar
[NEON TECHNIC]

Kartlı Otel Kilitleri

Montajda kablolama işlemi veya data alt yapısına gereksinim duymaz.Otel kilit sistemleri evinizde kullandığınız standart kapı kolları gibi kolayca monte edilir. Her bir kilit 4 adet kalem pil ile ortalama 15 ay civarında çalışır.

Yazılımı sayesinde sadece 2 sn içerisinde misafirinize kalacağı süre kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanları için tüm odaları açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durum anında kullanılmak üzere misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen kart yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda program üzerinden yapılan kartların raporlarına ve kilit açma kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Otel kilit sistemleri 5 dilli kilit mekanizması ile son derece güvenlidir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan kilit bareli devardır. Misafirlerinizin oda içerisinden kapıyı kilitleyebilmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.

Mifare kart teknolojisi ile çalışır, kilidin açılması için kartı bir iki cm yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enerji tasarruf cihazı, kartlı oda kasası, kartlı otopark girişi, asansör kart okuyucu, ödeme sistemi, geçiş hakkı, kontör sistemi gibi değişik uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

50 K

Müşteri

20 Yıllık

Tecrübe

70 K

Proje

    Ürün Talep Formu    * Zorunlu Alanlar

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × Size nasıl yardımcı olabilirim?