Noen Technic Turnike Sistemleri [ NEON TECHNIC ] TURNİKE SİSTEMLERİ Tüm Kurum ve Kuruluşlarda Güvenlik Çözümlerimizle yanınızdayız. Neon Technic Parmak Okuma Cihazı [ NEON TECHNIC ] Parmak İZİ OKUMA İhtiyacınız olan COVID-19 çözümlerinde NEON TECHNIC Yanınızda Neon Technic Finger Print Neon Technic Facial Bio Metric [ NEON TECHNIC ] FACE RECOGNITION Yüz Tanıma ve Isı Ölçer Yüksek Teknoloji Sistemler
COVID-19 üzerine geliştirilmiş son teknoloji ürünümüz
Neon Technic Finger Print [ NEON TECHNIC ] Parmak Okuma SİSTEMLERİ Tüm Kurum ve Kuruluşlarda Güvenli Geçiş Sistemleri için
Tercih edilen en yaygın ürün.
Neon Technic Güvenlik ve Kamera Çözümleri [ NEON TECHNIC ] KAMERA SİSTEMLERİ Tüm Kurum ve Kuruluşlarda Güvenlik & Kamera Çözümlerimizle yanınızdayız. Plaka Tanıma Sistemi [ NEON TECHNIC ] PLAKA TANIMA SİSTEMİ Tüm Kurum ve Kuruluşlarda Güvenlik Çözümlerimizle yanınızdayız.
Neon Technic Logo

" Zamanı Teknoloji ile yakalayın "

[Yaptıklarımız]

Hakkımızda

Biz kimiz?

Vizyon:

Sektörde Teknoloji Lideri Olmak; NEONTECHNİC kendisini her zaman geliştirmeye çalışan bir anlayışla, teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine en uygun koşullarda ileri teknolojiyi sunmak için çaba sarf etmektedir
Müşterilerine İhtiyaçlarını Karşılayacak Komple Çözümler; NEONTECHNİC, PDKS, Geçiş Kontrol, Güvenlik, ve Ev&Bina Otomasyonu konularında müşterilerine onların her türlü Güvenlik, Kontrol, ve Konfor ihtiyacını gideren bir danışmanı olarak komple çözümler üretir.
Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet; Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.
Piyasadaki Pozisyonu Güçlendirmek; NEONTECHNİC müşterilerine geniş kapsamda hardware ve software çözümleriyle her tür güvenlik ve otomasyon ihtiyacını karşılayacak ürün portföyü ile daha çok müşteriye hizmet vererek marketteki pozisyonu geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Misyon:

Kaliteli hizmet ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti Felsefesi; Müşteri memnuniyetini vizyonuna taşıyan bir kurum olarak, bu yöndeki çalışmalarımızı mükemmele ulaşmak için sürdürüyoruz. Servis ve Destek departmanımızın her müşterimize en kaliteli desteği verebilmesi değişmez bir ilkemizdir.
Teknoloji Önderliği; Her zaman en son teknolojiyi, en kaliteli, ve en uygun biçimde müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza sunabilmek için Arge çalışmalarımıza ayrı bir önem vermekteyiz.
Kalite; Her zaman kaliteli ve arkasında uzun yıllar durabileceğimiz ürünler sunmak için kaliteye büyük önem veriyoruz. Üretim safhasında aktif olarak bulunarak kalite kontrolü en üst seviyede tutuyoruz.
Akıllı Çözümler; Müşterilerimize kendilerine en uygun akıllı çözümleri sunabilmek için satış ve danışmanlık ekiplerimizi en efektif şekilde kullanıyoruz.

İlkelerimiz:

Fiyat, hizmet, kalite standardını ilke edinmek
Müşteri ve çözüm ortaklarımıza karşı daima saygılı ve dürüst olmak
Müşterilerimizin var olma sebebimiz olduğu bilinciyle daha kaliteli hizmet için daha çok çalışmak
Yapılan her işte en mükemmeli uygulamak ve arkasında sapasağlam durmak
Başarılarımızın kaynağı olan takım arkadaşlarımıza değer vermek, saygı göstermek, başarıları takdir etmek ve eşit davranmak
Şirketimizi her zaman adına ve geçmişine yakışır bir şekilde temsil etmek.
NeonPer Yazılım Alanlarımız

[Çözümlerimiz]

Çözüm odaklı hizmetlerimiz

Amacımız sizlerin ihtiyaçlarını en hızlıi en kaliteli ve en uygun fiyatlarla gidermek.

Parmak İzi Sistemleri

İhtiyacınız olan Parmak İzi Okuma Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

İhtiyacınız olan Kartlı Geçiş Sistemleri

Kamera Sistemleri

İhtiyacınız olan Kamera Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri

İhtiyacınız olan Yüz Tanıma Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri

İhtiyacınız olan Turnike Geçiş Sistemleri

Personel Takip Yazılımı

Personel Takip Yazılımı

[NEON TECHNIC]

Ürünlerimizden Bazıları

Çözüm sunduğumuz ürünlerimizden bazıları.

Parmak İzi Okuma ZK-K50

ZTK-50

Bio Face 750R

BIO Face 750R

Parmak İzi Okuma AK-301

AK-301

N110-Kart-Okuma

N110

Parmak İzi Okuma N10

N10

AKT-29

ATK-29

[Yaptıklarımız]

Yapılan İşlerden Bir Kaçı

Yaptığımız işlerimizden bazıları, yerinde ve kalıcı çözümler.

Neon Technic
Neon Technic
Neon Technic
Neon Technic
Neon Technic
Neon Technic
×

Powered by WhatsApp Chat

× Size nasıl yardımcı olabilirim?